سال 97

مشخصات نمونه های ملی بخش کشاورزی به تفکیک استان در سال 1397

ردیف

استان

شهرستان

نام و نام خانوادگی

رشته

1

اردبیل

پارس آباد

صمد شاهی

شرکت تعاونی نمونه تولید و فرآوری بذر گندم

2

اردبیل

بیله سوار

کیومرث غیائی اصل

تولیدکننده نمونه حبوبات دیم

3

اردبیل

بیله سوار

سلمان اسدی

تولیدکننده نمونه جو دیم (اقلیم گرم و مرطوب)

4

اردبیل

اردبیل

قدرت حاج نوری

واحد نمونه صنایع تبدیلی و تکمیلی (دامی)

5

اصفهان

شاهین شهر

سعید خلیلی

بیمه گذار نمونه دام و طیور

6

اصفهان

اصفهان

هوشنگ بهرامی

واحد نمونه صنایع تبدیلی و تکمیلی (شیلاتی)

7

اصفهان

فریدن

فریدون عباسی

بهره بردار نمونه محصولات فرعی جنگل و مرتع

8

البرز

نظراباد

زهرا سیفی

زن کارآفرین نمونه روستایی

9

البرز

نظراباد

کمال پیشگاهی

تولیدکننده نمونه گندم آبی

10

البرز

نظراباد

نادرسلیمیان

تولیدکننده نمونه پیاز

11

ایلام

بدره

موسی صفر اصل

پرورش دهنده نمونه ماهی در قفس در آبهای داخلی

12

آذربایجان شرقی 

بناب

جواد فشنگچی

صادر کننده نمونه فراورده های غلات

13

آذربایجان شرقی 

سراب

محمد ایمانی

بهره بردار نمونه در امورمشارکت و اجرای طرح انتقال آب با لوله

14

آذربایجان غربی

ارومیه

غلام علی فاروغی                                

شرکت نمونه دارای زنجیره یکپارچه تولید و عرضه گوشت مرغ

15

آذربایجان غربی

مهاباد

محمد اوطمیشی

بهره بردار نمونه در بهره برداری و نگهداری از کانال های آبیاری  

16

بوشهر

دشتستان

ابراهیم زاهدی

تولیدکننده نمونه محصولات گلخانه ای ( نشای مکانیزه سبزی و صیفی )

17

بوشهر

تنگستان

اصغرصفری

صیاد نمونه میگو

18

تهران

شمیرانات

احمد مسعود سینکی

تولیدکننده نمونه میوه های هسته دار

19

تهران

ملارد

شهریار حسامی

تولید کننده نمونه نهال باغی از طریق کشت بافت

20

تهران

ملارد

نامی قاسمی موحدی

تولیدکننده نمونه قارچ خوراکی

21

تهران

اسلامشهر

هادی اعظمی

شرکت تعاونی تولید روستایی نمونه

22

تهران

تهران

محمد رضا رزاقی

اتحادیه نمونه سراسری تعاونیهای تولید روستایی کشور

23

تهران

اسلامشهر

محمد محمدی

پرورش دهنده نمونه ماهیان زینتی

24

تهران

اسلامشهر

علیرضا تیموری راد

پرورش دهنده نمونه بوقلمون

25

تهران

دماوند

علی جوشقانی

تولید کننده نمونه محصولات گواهی شده

26

تهران

اسلامشهر

علیرضا نوروزی

مدیر نمونه واحد تولید ماشین آلات، ادوات و تجهیزات کشاورزی

27

جنوب کرمان

 جیرفت

 نادر احمدی تنگانی

تولیدکننده نمونه گل محمدی

28

جنوب کرمان

عنبرآباد

 محمد علی بهروز

بهره ‌بردار نمونه مدیریت بهینه منابع آبی در اراضی واگذاری(زراعی ، باغی و گلخانه)

29

جنوب کرمان

 جیرفت

سعدا... مشایخی

پرورش دهنده نمونه ماهیان گرم آبی

30

جنوب کرمان

 رودبار 

 رضا بنی اسدی

تولیدکننده نمونه گندم آبی (اقلیم گرم و خشک)

31

جنوب کرمان

 جیرفت

محمد حیدری

خیرو حامی نمونه منابع طبیعی و آبخیز

32

جنوب کرمان

فاریاب

نادر نجفی کهنوج

بهره بردار نمونه سیستم آبیاری موضعی نواری ( نوار تیپ)

33

چهارمحال وبختیاری

لردگان

رمضانعلی محمودی

پرورش دهنده نمونه ماهیان سردآبی

34

خراسان جنوبی

بیرجند

محمد هادی موهبتی

تولید کننده نمونه محصول گلخانه ای(گل و گیاهان زینتی)

35

خراسان جنوبی

قاین

سینا سرحدی

تولیدکننده نمونه گیاهان دارویی

36

خراسان جنوبی

فردوس

سید جعفر موسوی

بهره ‌بردار نمونه اصلاح و احیاء اراضی واگذاری( اراضی شیب دار و تپه ماهور)

37

خراسان جنوبی

سرایان

طیبه اتابک

زن نمونه عشایر

38

خراسان جنوبی

بیرجند

 مهدی میرزایی

شرکت نمونه خدمات مشاوره ای ، فنی و مهندسی کشاورزی

39

خراسان جنوبی

سربیشه

سیروس مشار

مرغدار نمونه واحد تخمگذار

40

خراسان جنوبی

بشرویه

سید حسین هاشمیان

پرورش دهنده نمونه شتر

41

خراسان جنوبی

سربیشه

سید علی خیریه

کارخانه نمونه تولید خوراک طیور و آبزیان

42

خراسان جنوبی

زیرکوه

امیر شبانی

تولیدکننده نمونه ذرت علوفه ای

43

خراسان جنوبی

زیرکوه

روح الله رازقی

تولیدکننده نمونه سبزی و صیفی نشائی

44

خراسان جنوبی

قاین

محسن احتشام

واحد نمونه صنایع تبدیلی و تکمیلی (باغی)

45

خراسان جنوبی

فردوس

علی جانی میرزاقلی

بهره بردار نمونه سیستم آبیاری کم فشار

46

خراسان جنوبی

زیرکوه

علی رازقی

مجری نمونه پروژه مشارکت مردمی تثبیت شن و بیابانزدایی

47

خراسان جنوبی

سربیشه

 سجاد حیدری

شرکت نمونه خدمات مکانیزاسیون

48

خراسان رضوی

مشهد

موسی زمانیان گوارشکی

تولید کننده نمونه نهال باغی

49

خراسان رضوی

زاوه

رسول بلبل تربتی

تولیدکننده نمونه زعفران

50

خراسان رضوی

نیشابور

کمال کمالی فرد

شرکت تعاونی روستائی نمونه

51

خراسان رضوی

قوچان

عباس میخچی

سرباز سازندگی نمونه

52

خراسان رضوی

نیشابور

محمد باقر طبا طبایی

مودی برتر

53

خراسان رضوی

چناران

فریدون باقری

کارخانه نمونه تولید خوراک دام

54

خراسان رضوی

تربت حیدریه

عبدالرضا خزایی

پروار بند نمونه بره

55

خراسان رضوی

کاشمر

سعید صالحی

پرورش دهنده نمونه مرغ مادر گوشتی

56

خراسان رضوی

تربت حیدریه

ساسان خزایی

بهره بردار نمونه در مدیریت پایدار خاک وکشاورزی حفاظتی

57

خراسان رضوی

فریمان

علیرضا توکلی فریمانی

تولیدکننده نمونه سیب زمینی

58

خراسان رضوی

مشهد

هدایت صبوری

تولیدکننده نمونه گندم آبی (اقلیم سرد و معتدل)

59

خراسان رضوی

چناران

محمد رضا فیاض

واحد نمونه صنایع تبدیلی و تکمیلی (لبنی)

60

خراسان رضوی

کاشمر

علی اکبر دباغ یزدی

آبخیزداری مکانیک نمونه

61

خراسان رضوی

خواف

اکبر حسینی بهلولی

مرتع دار نمونه مناطق زیر 200میلی متر بارندگی

62

خراسان رضوی

طرقبه شاندیز

محمدرضا پورعباس جا غرق

بهره بردار نمونه مشارکت کننده در اجراء، احداث وبهسازی سازه های آبیاری و زه کشی  

63

خراسان شمالی

مانه و سملقان

نعمت الله خیر

مجری نمونه سایت جامع الگویی با محوریت مدیریت تولید محصولات کشاورزی

64

خراسان شمالی

راز و جرگلان

مهدی رحیمی

تولید کننده نمونه یونجه

65

خراسان شمالی

اسفراین

حسن شیر محمدیان

شرکت تعاونی نمونه منابع طبیعی و آبخیزداری

66

خوزستان

دزفول

سعید شیرالی

مودی برتر

67

خوزستان

دزفول

عبدالمجید حنطوش زاده                            

پرورش دهنده نمونه ماهیان خاویاری در مناطق غیرساحلی

68

خوزستان

حمیدیه

سیدمرتضی موسوی

پرورش دهنده نمونه گاومیش

69

زنجان

طارم

مسلم رضایی

تولیدکننده نمونه زیتون 

70

زنجان

سلطانیه

قاسم عاشوری

تولیدکننده نمونه سیب درختی

71

سمنان

شاهرود

رضا خداوردی

مروج مسئول نمونه پهنه تولیدی

72

سمنان

گرمسار

حسین گیلوری

مرغدار نمونه واحد گوشتی

73

سمنان

گرمسار

مهدی میراخوری

مرکز نمونه جمع آوری شیر

74

سیستان و بلوچستان

سیب وسوران

قادر بخش بارکزهی         

تولیدکننده نمونه خرما

75

سیستان و بلوچستان

زاهدان

علی اکبر بهادری            

شرکت تعاونی نمونه عشایری

76

سیستان و بلوچستان

کنارک

خالد نیازی

صیاد نمونه ماهیان صنعتی

77

سیستان و بلوچستان

زاهدان

محمد خدابخش

شرکت نمونه آرد کنگان

78

فارس

استهبان

محمد حسین جلادت

تولیدکننده نمونه انجیر دیم

79

فارس

داراب

اکبر سلیمی

تولیدکننده نمونه انار

80

فارس

داراب

محمدعلی انصاری

شرکت تعاونی کشاورزی نمونه

81

فارس

فیروزآباد

عباس رضایی

نظام صنفی نمونه کارهای کشاورزی

82

فارس

مرودشت

اکبر محمودی

مسئول نمونه مرکز جهاد کشاورزی

83

فارس

کازرون

حمید اجاقی

   پرورش دهنده نمونه مولد/توام شترمرغ

84

فارس

داراب

اسدا... کوچکی

تولیدکننده نمونه پنبه

85

فارس

مرودشت

ناصر ارشدی

واحد نمونه صنایع تبدیلی و تکمیلی (زراعی)

86

فارس

شیراز

گل محمد بامری

صادر کننده نمونه گیاهان دارویی

87

فارس

خرمبید

هوشنگ رنجبر

بهره بردار نمونه در امور بهره برداری و نگهداری از شبکه های آبیاری و زه کشی 

88

قزوین

تاکستان

علی ذوالقدریها

تولیدکننده نمونه انگورآبی

89

قزوین

قزوین

علی کشاورز هدایتی

تولیدکننده نمونه زیتون 

90

قزوین

آبیک

رسول صدری

مدیرنمونه باغ مادری

91

قزوین

البرز

مریم مافی زاده

تسهیلگر زن نمونه روستایی

92

قزوین

بوئین زهرا

محمود جعفری

گاو دار نمونه صنعتی(شیری)

93

قزوین

آبیک

نادر عابد نمینی

تولید کننده نمونه جو آبی (اقلیم معتدل)

94

قزوین

قزوین

حبیب اله حبیبی

بهره بردار نمونه آبیاری موضعی (روسطحی)

95

قم

قم

محمد حسینی محمد آبادی

تولیدکننده نمونه پسته

96

قم

قم

سید مسعود ناظم زاده

تولید کننده نمونه محصولات گلخانه ای (سبزی و صیفی)

97

قم

قم

محمدرضا عبدالحی

بهره بردار نمونه تجهیز ، نوسازی و یکپارچگی اراضی

98

کردستان

مریوان

یونس فرشادی

تولیدکننده نمونه انگور دیم

99

کردستان

مریوان

نقلی رحمانی

مدیرعامل نمونه صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی

100

کردستان

سنندج

سید عدنان نقشبندی

اتحادیه نمونه تعاونی کشاورزی

101

کردستان

قروه

موسی شریفی

زنبوردار نمونه

102

کردستان

قروه

یونس زارعی

سیلوی نمونه آرمان توسعه غرب

103

کرمان

سیرجان

محمد رضا اسلاملو

اتحادیه نمونه تعاونی تولید روستایی

104

کرمان

ارزوییه

محمد حسن احمدی

بیمه گذار نمونه زراعت

105

کرمان

ارزوییه

محمد صادق موحدی

تولیدکننده نمونه ذرت دانه ای

106

کرمان

سیرجان

سهیل شریف

بهره بردار نمونه روش آبیاری موضعی (زیر سطحی)

107

کرمان

رفسنجان

امید ناصری

تولیدکننده نمونه پسته

108

کرمانشاه

صحنه

با با مراد سلیمی

تولیدکننده نمونه بادام

109

کرمانشاه

صحنه

هژیر دینوری

سرباز سازندگی نمونه

110

کرمانشاه

روانسر

علی اکبر زنگنه

دامدار نمونه عشایر

111

کرمانشاه

هرسین

اسداله مرادقلی

تولیدکننده نمونه جو دیم (اقلیم معتدل)

112

کرمانشاه

اسلام آباد

میرزا احمدیان

تولید کننده نمونه کلزا

113

کرمانشاه

کرمانشاه

عادل رضایی

تولیدکننده نمونه گندم دیم (اقلیم سرد)

114

کرمانشاه

جوانرود

حیدر کریمی

تولید کننده نمونه محصولات گواهی شده

115

کرمانشاه

اسلام آباد

مراد فرهادی نسب

مجری نمونه مدیریت منابع جنگلی و طرح صیانت از جنگل( جنگل های زاگرس)

116

کرمانشاه

گیلانغرب

علی چراغی

مرتعدار نمونه(بارندگی بین 200 تا 400 میلیمتر)

117

کرمانشاه

کرمانشاه

خدابخش القاصی

 بهره بردار نمونه مدیریت آبیاری بارانی (کلاسیک ثابت )

118

کهگیلویه و بویراحمد

دنا

سیدمنصور یعقوبی 

بهره بردار نمونه امور بهره برداری و نگهداری ازطرح انتقال آب با لوله

119

گلستان

گالیکش

عبدالرحیم طاهری

واحد نمونه جوجه کشی

120

گلستان

رامیان

سید حسین حسینی مقدم

تولیدکننده نمونه چغندر قند پاییزه

121

گلستان

کلاله

سید عبدالجبیل خلیلی

تولیدکننده نمونه گندم دیم (اقلیم گرم و معتدل)

122

گلستان

گرگان

محمدرضا گلی مقدم

بهره بردار نمونه امور بهره برداری و نگهداری ازسازه ها و تاسیسات آبیاری

123

گلستان

علی آباد

سجاد ایمانی

 بهره بردار نمونه سیستم آبیاری بارانی (سنتر پیوت و لینیر )

124

گیلان

لاهیجان

جلال ابراهیمی

تولیدکننده نمونه چای

125

گیلان

لاهیجان

هادی پور محمدی

پرورش دهنده نمونه کرم ابریشم

126

گیلان

رودسر

سید جلال موسوی

تولیدکننده نمونه برنج محلی

127

گیلان

صومعه سرا

سید احمد مولایی

تولید کننده نمونه صنوبر( شمال و شمالغرب)

128

لرستان

کوهدشت

اکبر میرزایی فرد                      

مددکار ترویجی نمونه

129

لرستان

بروجرد

فاطمه دالوند

شرکت تعاونی زنان روستایی نمونه

130

لرستان

سلسله

امید رضایی منفرد

پرورش دهنده نمونه ماهیان سردآبی

131

لرستان

خرم آباد

مهدی سواری پور

گوسفنددار نمونه

132

لرستان

ازنا

سید علی احمدی

تولیدکننده نمونه چغندر قند بهاره

133

لرستان

چگنی

همت علی بیژنوند

تولید کننده نمونه صنوبر( مناطق خارج از شمال)

134

لرستان

 چگنی

فریدون گلی جودکی

تولید کننده نمونه نهال جنگلی

135

مازندران

میاندرود

سید رضا ذاکری تبار

تولیدکننده نمونه مرکبات 

136

مازندران

چالوس

سیدزینب   سیدین

زن کارآفرین نمونه روستایی

137

مازندران

ساری

علیرضا کروجی

پرورش دهنده نمونه ماهیان خاویاری در مناطق ساحلی

138

مازندران

عباس آباد

احمد سمامی

پرورش دهنده نمونه ماهی در قفس در دریا

139

مازندران

چالوس

یزدان نجار

شرکت تعاونی نمونه صیادی پره شمال

140

مازندران

میاندرود

جواد خادم پیر

تولیدکننده نمونه برنج پرمحصول

141

مازندران

نکاء

مهدی جلالی اطربی

تولید کننده نمونه محصولات گواهی شده

142

مازندران

بابل

مجید تنکابنی

 مرتع دار نمونه مناطق بالای 400 میلی متر

143

مازندران

محمودآباد

خلیل پیغمبرزاده

تولیدکننده نمونه برنج محلی

144

مرکزی

اراک

مرتضی نوری

پروار بند نمونه گوساله

145

مرکزی

خمین

محمدحسین قاسمی

تولید کننده نمونه حبوبات آبی

146

هرمزگان

قشم

علی کمالی کانی

صیاد نمونه ماهیان تجاری

147

هرمزگان

قشم

خالد نژاد باسعیدو

پرورش دهنده نمونه میگو

148

هرمزگان

جاسک

محمد گرگیج جاسکی

واحد نمونه تکثیر میگو

149

همدان

تویسرکان

علی احمد خانمیرزایی           

تولیدکننده نمونه گردو

150

همدان

همدان

بهناز ناصری

زن نمونه مشاغل خانگی  در امور صنایع تبدیلی و تکمیلی

151

همدان

فامنین

محمود دولتی

مجری نمونه کانون یاد گیری

152

همدان

همدان

حمید عنبری

تولید کننده نمونه جو آبی (اقلیم سرد)

153

همدان

رزن

محسن باقری

مرکز خرید نمونه اتحادیه شهرستان رزن

154

همدان

همدان

عزت اله بیات

بهره بردار نمونه سیستم آبیاری (قرقره ای و ویل موو )

155

یزد

میبد

حسین ملاصادقی رکن آبادی

پرورش دهنده نمونه بز شیری

156

یزد

خاتم

کاظم زارع خورمیزی

تولیدکننده نمونه بذر گندم

157

یزد

ابرکوه

کاظم غلامزاده مهرآبادی

بهره بردار نمونه نگهداری و بهره برداری از قنوات

158

یزد

بهاباد

زهرا سلطان پناه

آبخیزدار بیولوژیک نمونه

 

تاریخ به روز رسانی:
1397/11/01
تعداد بازدید:
668
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal